čtvrtek 18.07.24
АМТЕКО
 
Webac GmbH
     
   
   
 
 
Nabídka materiálů a výrobků > Injektážní směsi a příslušenství      
Akrylátové gely WEBAC®      
       
WEBAC® 240    

WEBAC® 240 je tří složkový rychle reagující injektážní polyakrylátový gel, který se používá k vytvoření nové těsnicíclony v zemině bezprostředně přiléhající stavbě (rubová injektáž) a nebo uvnitř porézního stavebního materiálu, včetně horizontální clony např. v kamenném zdivu.

WEBAC® 240 je vhodný též k dodatečnému plošnému těsnění základové desky proti zadržené a prosakující vodě. Používá se např. při utěsňování tunelů, šachet kanalizací, opěrných zdí mostů, jakož i při utěsňování částečně podsklepených budov.

WEBAC® 240 se hodí k dodatečnému utěsňování spár, dilatačních spár a spojů v kanalizaci zakrytých zeminou. V tunelovém stavitelství se s úspěchem nasazuje při sanacích netěsných spar tubbingových segmentů.

Může být použit v konstrukcích přicházejících do styku s pitnou vodou (certifikováno v souladu s německou normou KTW). Gel je při styku s vodou nebo zeminou zdravotně a ekologicky nezávadný.

Mateiál byl mimo jiné zkoušen a certifikován v souladu s požadavky německých drah (DB AG).

   
Katalogový list: WEBAC® 240
   
       
WEBAC® 250     Příslušenství

WEBAC® 250 je tří složkový pomalu reagující injektážní polyakrylátový gel, který se používá k vytvoření nové těsnicí clony v zemině bezprostředně přiléhající stavbě (rubová injektáž) a nebo uvnitř porézního stavebního materiálu jako horizontální clona ve zdivu.

Gel je při styku s vodou nebo zeminou zdravotně a ekologicky nezávadný.

   

Injektážní pumpy
Pakry

   
       
V jakých případech se používají injektážní látky WEBAC®, se můžete dozvědět na stránce Oblast použití produkce WEBAC.      
       
Podrobnější informace nejen o materiálech, ale i jejich použití v konkrétních případech sanací, můžete získat kontaktováním našich pracovníků.      
         
           
 
 
    © 2006 - 2024 by Amteko ®
       
           
     
Registrační číslo EKOKOM | EK-F06090135